Doğalgaz ve İklimlendirme Sistemleri

  • Ana Sayfa
  • HİZMETLERİMİZ
  • Doğalgaz ve İklimlendirme Sistemleri

Doğalgaz ve İklimlendirme Sistemleri

Doğalgaz tesisatı çok önemlidir.Profesyonel bir firma ile çalışmanın size ekonomik yönde artısından daha önemli olan can güvenliğinin sağlanmasıdır.

Firmamız bu konuda oldukça tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.Ayrıca kısa zamanda tesisat işlerini en mükemmel şekilde hallediyoruz.Böylece hem zaman kaybını hem para kaybını ortadan kaldırıyoruz.Ayrıca uzun süren çalışmalar ile sizleri mağdur etmiyoruz.

Ülkemizde 70'li yıllardan itibaren kullanılmaya başlanan doğalgazın sanayide ve evlerde insan hayatına sayısız kolaylıklar sağlaması kadar, yanlış uygulama sonrası hayatsal tehlike oluşturabildiği her zaman göz önünde tutulmalıdır. Çünkü günlük yaşamımızda kullandığımız mekanlarda gaz halinde bulunması ve % 5 oranında hava ile karıştığında patlaması için kıvılcım bekler olması sebebiyle bu gazın mutfaklarımıza ulaşmasını sağlayan tesisatçıların en iyi düzeyde bilgili olması gerekmektedir.

Doğalgazın temiz çevreyi kirletmeyen zehirsiz, yanma özellikleri mükemmel, ekonomik, depolama gerektirmeyen ve konforlu bir gaz olması gibi avantajları; bilinçsiz tesisatçılar ve mühendisler tarafından uygulanması durumunda dezavantaj olarak karşımıza çıkmasından ziyade hayatımıza mal olacağı unutulmamalıdır. Doğal gazın kullanım alanlarından en güvenli ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak için tüm çalışanları bilinçli bir şekilde bilgilendirmek temel amaçtır.

İnsan sağlığını ön planda tutan anlayışımız ile sizlere hizmete hazırız. Mühendis ve deneyimli eleman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.